Úvod
Ceník
Bazar
Otázky
tipy
Zásilkový servis
Modernizace
Kontakty
Počítače
Notebooky
Politý notebook

Zásilkový servis výpočetní techniky

balik Zásilkový servis pro celou Českou republiku

Vaše PC nebo notebook k nám můžete na opravu zaslat poštou. Opravené zařízení si lze vyzvednout osobně nebo Vám jej zašleme opět poštou. Pokud posíláte notebook, přibalte i napájecí adaptér.

Doporučený postup při zasílání zařízení k opravě

  • Kontajtujte nás ne telefonním čísle 604 932 479, kde s Vámi domluvíme podrobnosti. Bez předchozí telefonické domluvy zařízení k opravě nezasílejte, nebude převzato.
  • Zařízení k opravě pečlivě zabalte a zašlete k nám jako CENNÝ BALÍK - KŘEHKÝ. K zásilce přiložte průvodní dopis, ve kterém co nejpodrobněji popíšete závadu a udejte Vaše kontakty. (Adresa, telefonní číslo, e-mail).
  • U nás bude zařízení diagnostikováno a v případě komplikovanější opravy nebo nutnosti objednat náhradní díl, budeme toto s Vámi konzultovat telefonicky nebo e-mailem. V případě, že se rozhodnete u nás opravu neuskutečnit, bude Vám Vaše zařízení vráceno buďto na dobírku za cenu poštovného, nebo jako cenný balík, kdy předem uhradíte poštovné převodem na náš účet.
  • Jakmile bude zařízení opraveno, budete vyzvání k platbě převodem na náš účet. V momentě přijetí platby bude opravené zařízení expedováno jako cenný balík na Vaši adresu. K ceně opravy se připočítává 150 Kč poštovné.
  • Dodací adresa opravny: PC Servis - Aleš Hart, Křižíkova 70, 612 00 Brno-Královo Pole